Meny
Offertförfrågan
Summa varor
0 kr
Moms tillkommer med
0 kr
Totalt att betala
0 kr

Kontakta oss på LCS

Tveka inte att ta kontakt med oss på LSC vid frågor angående våra tjänster. Du kan ringa oss eller ta kontakt med rätt avdelning via e-post.

Försäljning & Uthyrning

E-post: sales@lcs.se

Telefon: 031-727 45 20

 

Jonas Odqvist - LCS Container

Jonas Odqvist
VD
jonas.odqvist@lcs.se

031-727 45 04

Tobias Hugosson
Försäljningsansvarig
tobias.hugosson@lcs.se

031-727 45 20

Fredrik Kniblick - LCS Container

Fredrik Kniblick
Inköpsansvarig & Försäljning
fredrik.kniblick@lcs.se

031-727 45 20

Maria Möller - LCS Container

Maria Möller
Ekonomi- & Fakturafrågor
maria.moller@lcs.se

 

Matilda Eriksson - LCS Container

Matilda Eriksson
Försäljning & Uthyrning
matilda.eriksson@lcs.se

031-727 45 20


Depå / Depot

E-post: depot@lcs.se

Telefon: 031-727 45 25

Jonas Odqvist - LCS Container

Jonas Odqvist
VD
jonas.odqvist@lcs.se

031-727 45 04

Jan Palosaari - LCS Container

Jan Palosaari
Depot Developer
jan.palosaari@lcs.se

031-727 45 21

Tobias Johansson - LCS Container

Tobias Johansson
Produktionschef
tobias.johansson@lcs.se

031-727 45 02

Stefan Gustafsson - LCS Container

Stefan Gustafsson
M&R - Maintenance & Repair
stefan.gustafsson@lcs.se

031-727 45 22

Sami Kandemalm - LCS Container

Sami Kandemalm
Depåchef
sami.kandemalm@lcs.se

031-727 45 07

Susanne Abrahamsson - LCS Container

Susanne Abrahamsson
Ekonomiansvarig
susanne.abrahamsson@lcs.se

031-727 45 05

Maria Möller - LCS Container

Maria Möller
Ekonomi- och Fakturafrågor
maria.moller@lcs.se